Građevinska parcela s pogledom na more!

Ref: 126
add to wishlist
Građevinska parcela s pogledom na more!
Następny artykuł
Previous
Građevinska parcela s pogledom na more!
Građevinska parcela s pogledom na more!
Građevinska parcela s pogledom na more!

Cena: € 150,000
Z widokiem na: Północ
Okolica: Nadbrzeżna
Widok: Widok na morze
Cena m2: € 174
Powierzchnia działki: 860 m2
Ref: 126

Opis nieruchomości

U ponudi imamo građevinsko zemljište površine 860 m2.

Smješteno je uz prilaznu cestu, povrh male uvale na sjevernoj obali otoka.

Približne dimenzije parcele su: širina 40 m, dubina 20m što je čini idealnu za gradnju kuće s prostranom okućnicom koja garantira privatnost.

Inače, u ovom dijelu dozvoljena je izgrađenost 30 % tlocrtno s maksimalno do tri etaže, odnosno, tri zasebne stambene jedinice.

Sa zemljišta se pruža pogled na more i okolnu šumu.

U dnu uvale, tek nekoliko minuta hoda, nalazi se prirodna šljunčana plaža.